LatviaEnglishRussiaNorway

Mazliet par mums

Uzņēmums dibināts 2012. gadā, Londonā. “Design Shot” ir neliela mājas lapu un grafiskā dizaina izstrādes aģentūra ar darbiniekiem Latvijā, Anglijā un Norvēģijā. Mēs radām responsīvas mājas lapas, kā arī veidojam logo dizainu un grafisko dizainu drukai.  Ja redzat iespēju sadarbībai vai ir nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mums un mēs jums noteikti palīdzēsim.

Iepazīstieties ar mūsu komandu.

renars kravcovs design and development

Martin

projektu vadītājs

Martins ir mūsu pārstāvis un projektu vadītājs darbiem Norvēģijā. Izcils darba plānotājs un fantastisks komunikācijā ar klientiem.
 
 

renars kravcovs design and development

Renars

designer & developer

Renārs ir pabeidzis un saņēmis  A līmeņa diplomu “Access for Design for the Web” kursā,  Tower Hamlets College, Londonā. Viņš ir galvenais dizaineris un Front-end Web Developer.

 

erika balode design and development

Erika

designer & developer

Erika ir Front-end Developer un WordPress guru. Ir patiešām liels prieks strādāt kopā, visi darbi tiek padarīti laikā. Viņa ir pabeigusi  un saņēmusi A līmeņa diplomu “Access for Design for the Web” kursā,  Tower Hamlets College, Londonā.
 

oriģināltekstu radīšana, transkripcija un tulkošana latviešu, krievu un angļu valodas kombinācijās. Dažādu nozaru tekstu pilnveidošana, izveide un adaptācija atbilstošajās valodās.

Krista

Oriģināltekstu un tulkošanas speciālists

Krista ir LU Moderno valodu un biznesa programmas absolvente ar vairāku gadu pieredzi oriģināltekstu radīšanā, transkripcijā un tulkošanā latviešu, krievu un angļu valodas kombinācijās. Viņa specializējas dažādu nozaru tekstu pilnveidošanā, izveidē un adaptācijā atbilstošajās valodās.

solveiga mara ziemele seo specialist

Solveiga

SEO speciālists, video marketings

Solveiga ir pieredzējusi SEO and video marketinga speciāliste. Viņa ir pabeigusi “Access for Design for the Web” kursu  Tower Hamlets College, Londonā un ir ieguvusi A līmeņa “Digital Media Creative Process” diplomu .

LatviaEnglishRussiaNorway